top of page
אלי חליפה, סופר, כתיבת ביוגרפיה.JPG

כתיבת ביוגרפיה וסיפור חיים באופן מרגש ומרתק עם סופר

לוגו שקוף_edited.png
אלי חליפה, סופר כותב ביוגרפיות
כריכה 2.jpg
הורדה (4).jpg
פליקס.jpg
חוצה מדבריות ספר ביוגרפיה אלי חליפה.jpg
קדמי .jpg
4.jpg

תנו לי לכתוב את סיפור חייכם כספר מרתק ומרגש.  אלי חליפה, סופר ותיק ומנוסה. כתבתי  מעל 100 ספרים בהוצאה לאור שלי  "אות ועוד"  בא יצאו לאור מאות כותרים מוצלחים, ואני מומחה בליווי וכתיבת ספרים. צוות ההוצאה אוסף את החומרים, מסמכים ומשלים מידע כדי ליצור עבורכם סיפור מרתק. אני מוסיף מוטיבים ספרותיים ויוצר ספר מתח כרומן על מנת ליצור חוויית קריאה עבור הקורא. הכתיבה היא קולחת, סוחפת ומתאימה לכתיבה המודרנית כיום.

בתום ההפקה אערוך מפגש/ערב תרבות להשקת הספר איתך, שיהווה ערב מרגש ובלתי נשכח על חייכם או יקירכם. 

הספר יכול להיות כסיפור חיים, מתנה ליום הולדת, סיפורו של מקום או ספר שיווקי לאיש מקצוע שידגיש את התמחותו באופן שיווקי ומיוחד.

​​

 אלי חליפה, סופר ואיש תקשורת, עיתונאי לשעבר בידיעות אחרונות, עורך ראשי של עיתון שבע, מקים ומו"ל של הוצאת הספרים "אות ועוד" שהוציאה מאות כותרים מוצלחים שחלקם תורגמו לשפות רבות. עם ניסיון של יותר מ-25 שנה אוכל לכתוב עבורכם את הספר, ולמי שיש סיפור אוכל לסייע בכתיבתו כך שיהיה קולח, מרתק ומרגש.

בשוק הספרים המאוד מורכב אוכל ללוות אתכם באופן אישי צעד אחר צעד כדי לשווק את הספר באופן נכון, ספרי ביוגרפיה, ספרי ילדים, רומנים ועוד. 

החזון שלי

ממרומי גילו מביט אדם לפיסות חייו, חלקן דהו, חלקן עוד רגע ישכחו וחלקן בזיכרונו נחקקו.
מה נותר מהאדם לאחר לכתו? לא ביתו, לא רכושו אם צבר, אלא אוסף מילותיו שנאספו ונכתבו. אני יושב מולם, מלקט את פיסות חייהם, תופר בחוט של מילים ושוזר מהן את סיפור חייהם. רגע דומעים, רגע מחייכים, אבל בסופו של יום חליפת הספר נתפרת מהסיפורים שתהווה מורשת נצח עבורם, מלאת רגש, מתובלת בהומור ומתח לקורא, כרומן סוחף שלא ניתן לעצור.
זאת עבודתי ואת החוט של המילים אני לוקח מהשראת חיי וניסיוני ומעניק לכל אחד ואחת מהם באהבה בלי סוף, כתודה והוקרה על הזכות לצאת למסע משותף לחייהם.
הסיפורים מרתקים יותר מכל סדרה, או סרט שתדמיינו. כל יום מסע חדש, עולם נוסף שנפתח. בסיום העבודה, ספריהם נחקקים בתוכי והם נשארים בליבי. כאלה הם הביוגרפיות שאני כותב. רציתי שתדעו שזאת העבודה שלי ואני כל כך אוהב אותה

לכתוב את סיפורכם עם סופר ואיש תקשורת

המלצות

בר כוכבא מרדיקס (חולון)- נהנתי מאוד מהתהליך שהיה עבורי חוויה גדולה ובסופה נכתב ספר מרתק ומרגש שבו נחשפו סיפורים ומידע שלא היה ידוע לבני המשפחה
יפעת אברהם (יקנעם)- אלי חליפה כתב את הספר עבור אבי לרגל יום הולדת 80 באופן מרתק ומרגש שמהווה מתנה עצומה עבור כולנו​

רוביק דנילוביץ', ראש עיריית באר שבע: אלי הוא הסיפור, הוא יודע לספר סיפורים של אנשים, לתבל אותם נכון ולהפוך אותם לסיפור מיוחד באופן שרק הוא יודע לעשות

​ד"ר ורד אזולאי גן יבנה)- אלי הוא סופר מוכשר שסייע לי לכתוב את ספר חיי באופן מרתק, מרגש, בסבלנו ומקצועיות רבה. 

​חגי אופק (נבטים): אלי כתב את סיפורו של אבי באופן מרתק, מרגש שהפך את הספר לחוויה גדולה עבור כולנו.

ד"ר חדוה הייזלר (פתח תקוה)  ביום שפגשתי בך אלי חליפה הסופר הרגשתי חיבור מיוחד ושאכן אתה האיש שיוציא לפועל את סיפור חיינו. שעות על גבי שעות ישבנו ודיברנו. הצלחת לפרוץ את סכר השתיקה שלי ולהביא לידי ביטוי דברים רבים שיכלו למצוא את עצמם בתהום הנשייה. אישיותך המכילה, סבלנותך, וההכוונה שנתת לי גרמו לי להוציא לפועל מפעל חיים. כשרונותיך הספרותיים ושפתך העשירה קלעו למטרה שהצבתי לעצמי בכדי שהספר יהיה רומן לבני העשרה שעבורם כמעט לא קיימת ספרות שמדברת על היהדות בשואה והיהודים בתחילת היישוב בארץ ותקומת המדינה. תבורך ותמשיך להרבות חיילים בבריאות והצלחה במעשה ידיך. בידידות ובהערכה רבה. 

שרה פלומבו- אלי כתב את סיפור חיי בתהליך שהיה עבורי תרפיה והוצאת ספר מרגש, עם יחס מיוחד ואישי ויכולת נפלאה לדעת להוציא את הסיפורים, הסודות שנשכחו. 

פליקס ברקן (גבעתיים)- הוצאתי את ספרי בהוצאת אות ועוד. סיפור חיי נכתב במפגשים אישיים מרתקים שהיו תרפיה עבורי. נהנתי מהתהליך ולבסוף מתוצאה מדהימה. ממליץ בחום.

bottom of page