תנו לסופר ומספר סיפורים לכתוב  את סיפור חייכם או הפתעה לחבר, מכר, משפחה

רוצים לכתוב את סיפור חייו של מכר, בן משפחה, הורים, להפתיע לקראת מסיבה, תנו לי לאסוף את החומר וליצור עבורכם סיפור מרתק שיוגש לו כמתנה. אהיה חלק מהערב שנכין ואקריא אותו כסיפור שנון, מתח, שיהווה אטרקציה. ניתן להגיש אותו גם מודפס ומעוצב כשי. 

בנוסף, אוכל ליצור מסיפור חייכם והמשפחה חוויה מיוחדת של כתיבת ספר מרתק.

שמי אלי חליפה, סופר ואיש תקשורת, עיתונאי לשעבר בידיעות אחרונות, עורך ראשי של עיתון שבע, יועץ תקשורת למוסדות מובילים, מקים ומו"ל של הוצאת הספרים אות ועוד שהוציאה עשרות ספרים מוצלחים, ספרי פרוזה, ילדים ונוער, רומנים ועוד. אוכל לכתוב עבורכם את הסיפור האישי או המשפחתי. נשב יחד כדי לראיין אתכם וכן מי שיוכל לצקת תוכן כדי ליצור סיפורים מעניינים, מרתקים ומרגשים שיאפיינו את סיפור חייכם או המשפחה באופן המקצועי והמעניין ביותר. הסיפור שאכתוב עבורכם לא יהיה היסטורי כרונולוגי מעייף, אלא אאסוף ואחבר עבורכם את הסיפורים המיוחדים ונגיש אותם באופן מעניין ומרתק שיהיו בעלי עניין רב לקוראים.

אשלב בהם חכמת חיים, מוסר השכל ועוד.

 

בנוסף ניתן להזמין עבודה גדולה יותר של כתיבת ספר שלם שיהווה מסע מרתק שנעבוד יחד בכתיבתו. אפיק עבורכם ערב משפחתי בו יוכלו בני המשפחה, חברים ומכרים ליהנות מחוויה מרתקת ומרגשת בה נגיש להם את הספר וסיפוריו.

הספר יכול להיות דיגיטלי או מודפס.

פנו אלי לשיחה לא מחייבת לקבלת הסבר מפורט

לכתוב את סיפורכם עם סופר ואיש תקשורת

© By Interactive Media

  • Black YouTube Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Proudly created by Interactive Media