לוגו שקוף.png

תנו לסופר ותיק לכתוב  את
סיפור חייכם כרומן  מרתק וסוחף

%D7%90%D7%9C%D7%99%20%D7%91%D7%A2%D7%A8%
כריכה קדמית תמונה .jpg
הורדה (4).jpg

תנו לסופר ותיק ומנוסה לכתוב את סיפור חייכם כרומן מרתק ומרגש, סוחף שיבטא את חייכם ויעביר אותם כמורשת לדור הבא, לסביבה ולחברה. כסופר ואיש תקשורת ותיק שהוציא מעל 100 ספרים אני אוסף את החומרים, מסמכים ומשלים מידע כדי ליצור עבורכם סיפור מרתק שיוגש כספר. אני מתבל את הסיפור ויוצר ממנו רומן מתח ומרתק. 

בתום ההפקה נערוך מפגש/ ערב להגשת הספר. 

הספר יכול להיות כסיפור חיים, מתנה ליום הולדת, סיפורו של מקום וספר שיווקי לאיש מקצוע.

שמי אלי חליפה, סופר ואיש תקשורת, עיתונאי לשעבר בידיעות אחרונות, עורך ראשי של עיתון שבע, יועץ תקשורת למוסדות מובילים, מקים ומו"ל של הוצאת הספרים אות ועוד שהוציאה יותר ממאה ספרים מוצלחים, ספרי פרוזה, ילדים ונוער, רומנים ועוד. עם ניסיון של יותר מ-25 שנה. כעיתונאי, סופר אוכל לכתוב עבורכם את הסיפור האישי או המשפחתי. נשב יחד כדי לראיין אתכם וכן מי שיוכל לצקת תוכן כדי ליצור סיפורים מעניינים, מרתקים ומרגשים שיאפיינו את סיפור חייכם או המשפחה באופן המקצועי והמעניין ביותר. אשלים מידע חיוני, אסרוק מסמכים ותמונות ונעצב כספר. לאחר איסוף המידע והראיונות שאני עורך, אכתוב מהם סיפורים מרתקים, מרגשים, אני מתבל בהומור ומוסיף בהם רגש וכל זאת כדי שנגיש אותם באופן  שיהיה מעניין לקוראים.

אשלב בהם חכמת חיים, מוסר השכל ועוד כדי שיהוו מורשת ומתנה יקרה שאתם מעניקים למשפחה, לסביבה ולחברה.

כמו כן ניתן להפיק את הספר לילדים עם איורים שיהווה חוויה וספר מיוחד מטעמכם.

יחד איתי עובדת תחקירנית שאוספת חומרים, מידע מסמכים לפי הצורך להשלמת המידע.  

המפגשים אחד על אחד והעלאת הסיפורים וכתיבתם מהווה תרפיה עבור המרואיין ומסייעת לו.  

פנו אלי לשיחה לא מחייבת לקבלת הסבר מפורט

החזון שלי:

ממרומי גילו מביט אדם לפיסות חייו, חלקן דהו, חלקן עוד רגע ישכחו וחלקן בזכרונו נחקקו.
מה נותר מהאדם לאחר לכתו. לא ביתו, לא רכושו אם צבר, אלא אוסף מילותיו שנאספו ונכתבו. אני יושב מולם, מלקט את פיסות חייהם, תופר בחוט של מילים ושוזר מהם את סיפור חייהם, רגע דומעים, רגע מחייכים, אבל בסופו של יום חליפת הספר נתפרת מהסיפורים שתהווה מורשת נצח עבורם, מלאת רגש, מתובלת בהומור ומתח לקורא, כרומן סוחף שלא ניתן לעצור.
זאת עבודתי ואת החוט של המילים אני לוקח מהשראת חיי וניסיוני ומעניק לכל אחד ואחת מהם באהבה בלי סוף, כתודה והוקרה על הזכות לצאת למסע משותף לחייהם.
על הילדים במחתרת שהוליכו את שר הבטחון בבגדאד, החקלאי שהשר מת על כתפו, האחים שחצו את רוסיה הלבנה, הצעיר שאיבד מיליון דולר בשדה התעופה, הילדה שאת משפחתה טבחו מול עיניה וממשיכה את חייה, האישה שנלחמה לאמץ את הממזר שנולד למאהבת בעלה, הבית שבשם הצדק המשפטי ניסרו לשניים ועוד. הסיפורים מרתקים יותר מכל סדרה, או סרט שתדמיינו. כל יום מסע חדש, עולם נוסף שנפתח.
בסיום העבודה, ספריהם נחקקים בתוכי והם נשארים בליבי. כאלה הם הביוגרפיות שאני כותב. רציתי שתדעו שזאת העבודה שלי ואני כל כך אוהב אותה.

מוקדש באהבה עצומה לכל אלה שכתבתי ואכתוב את סיפור חייהם.
אלי חליפה, סופר, מספר סיפורים, כותב ביוגרפיות.

המלצות

 

יפעת אברהם: אלי כתב עבורנו את הספר בזכות האדמה שגיבורו הוא  אבא שלי ספר מושלם מבחינתנו ומשקף אותו בדיוק עם אוסף סיפורים שנכתב באופן מרתק ומיוחד. תודה רבה!

רוביק דנילוביץ': אלי הוא הסיפור, הוא יודע לספר סיפורים של אנשים, לתבל אותם נכון ולהפוך אותם לסיפור מיוחד באופן שרק הוא יודע לעשות

דליה אוחיון: אלי הוא סופר מוכשר שיודע להעביר את הסיפור של האנשים בכתיבה המיוחדת שלו ובאופן שהוא מספר אותם.

חגי אופק: אלי כתב את הסיפור של אבא שלי באופן מרתק מרגש שהפך את הספר לחוויה גדולה עבור כולנו

שוש קמחי סופרת: אלי חליפה סייע לי בכתיבה ועריכת ספרי בסבלנות מקצועיות רבה. ממליצה לכולם, זו חוויה ומתנה עצומה.

הורדה (2).jpg
כריכה למצגת_edited.jpg
לכתוב את סיפורכם עם סופר ואיש תקשורת
6.jpg
כריכה קדמית.jpg
כריכה לאתר1.jpg
כריכה.jpg