יחסי ציבור ושירותי דוברות 

אינטראקטיב מדיה  מספקת עבור לקוחותיה שיווק תוכן באינטרנט ובכלל בתקשורת הכוללים רשת יחסי הציבור מקיפה, החדשנית והטובה ביותר כיום בארץ. כתיבה שיווקית, כתיבה אינטרנטית שתסייע לקידום, יצירת אייטמים תקשורתיים וייעוץ תקשורתי מקיף בכל תחומי המדיה השונים.

אנחנו איננו תלויים או מותנים בחדשות שהלקוח יספק מתוך הבנה שללקוח יש עסק שלם לנהל ואין זמן פנוי לחשיבה יצירתית-ייחצ"נית. אנו מתחייבים מצדנו להביא ללקוח מדי שבוע אפשרויות חדשות, רעיונות, מחשבה יצירתית. אנו מכבדים את הכסף שהלקוח השקיע בנו ומגיעים עם תחושת שליחות וזכות עצומה. נפעיל כל לקוח, מדי שבוע כשיטה כדי ליצור יותר חומרים אותם נוכל לשווק וכפועל יוצא, הרבה יותר כתבות עבורו בכלי התקשורת. אצלנו תמיד יהיה לקוח אחד בלבד מכל תחום בו זמנית-יתרון מוחלט ללקוח מול רוב משרדי היח"צ בארץ העובדים בו זמנית עם לקוחות רבים מאותו התחום.

אסטרטגיה
ייעוץ אסטרטגי- תקשורת היא אמצעי ולא מטרה. אנו נגדיר את מטרות והאסטרטגיה השיווקית אותם נקדם באמצעות התקשורת, יעוץ הכולל טיפול נכון במשברים, מזעור נזקים, הערכות והבנה של תקשורת נגדית מצד מתחרים גלויים ומתחרים סמויים. בניית המותג וקידום מטרות הארגון/ עסק.

תוכן שיווקי
מוניטין רב בתקשורת הארצית וקיום קשר שוטף עם עורכים בכירים וכתבים מובילים מאפשר נגישות ויכולות להעביר אייטמים בתקשורת הארצית באופן שוטף. כמי שידועים כמעבירי מידע חיוני לתקשורת, מידע המועבר רק לאחר בדיקה ודיוק מרבי. כך אנו יכולים להכניס כתבות חיוביות לתקשורת הארצית.
אנו לא מעבירים ולא יוצרים מידע שיש בו או עשוי להיות בו מידע מטעה, לא שלם, לא נכון. המוניטין שלנו והקשר עם התקשורת הינו רב שנים שנבנה בעמל רב.
יש לנו יכולת ייחודית להעביר באופן שוטף ואף על בסיס יומיומי מידע לתקשורת הארצית תוך מעקב ובדיקה אחר הכתבות תוך שיתוף הלקוח.

איסוף מידע
ייזום ואיסוף מידע יחד איתכם ליצירת האייטם התקשורתי הנכון לפי האסטרטגיה שנקבעה והמטרות המנחות. האייטם התקשורתי מהווה פלטפורמה להעברת התוכן השיווקי.

שיווק אינטרנטי
פלטפורמה שפותחה על ידנו ונמצאת בבעלות שלנו להפקת ניוזלייטר- מגזין אינטרנטי המשווק באמצעות האינטרנט בכתובות דואר ומגיע ישירות ל inbox . המערכת שולטת על המידע כמו: מי פתח את המייל, מה קרא ועוד המאפשרים מידע חיוני שיווקי עבור הלקוח. הניוזלייטר מופק ברמה עיצובית גבוהה מאוד ומאפשרת קישורים לסרטונים, כתבות, קישור לאתרים וגם מותאם לאייפון ולסלולריים.
הקמת מועדון לקוחות ואיסוף  כתובות המיילים עבורכם בתיאום איתכם.

© By Interactive Media

  • Black YouTube Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Proudly created by Interactive Media